Замовити таксі он-лайн

адреса подачі
вид авто
Ваш код телефон*
* при внесенні клієнтом невірного номеру телефону замовлення вважатиметься не прийнятим (приклад: 0980001505)

Замовити таксі легко!

Таксі твого міста 

350 легкових авто

З нами їдеш – вчасно будеш!

Легковий транспорт

Таксі по місту та за його межами

Радіо-таксі 1505 "Лідер" надає послуги по доставці пасажирів та їх багажу за будь-яким  маршрутом. Ви можете зробити замовлення через цілодобовий диспетчерський пункт або на нашому сайті. Подача автомобіля буде здійснена максимально швидко і Ви будете приємно здивовані комфортом та якістю обслуговування!

 Обслуговування корпоративних клієнтів

Обслуговування корпоративних клієнтів- важлива частина роботи радіо-таксі 1505 "Лідер". Серед наших клієнтів багато українських та зарубіжних компаній, які користуються нашими послугами з року в рік  майже 13 років. Цілодобова доставка працівників, доставка вантажів у будь-яку точку України - це приорітетні напрямки при обслуговуванні наших корпоративних клієнтів. Повне документальне оформлення послуг, можливість вибрати  той вид авто, який необхідний саме зараз для вирішення поставленої перед замовником задачі, зрозуміле цінеутворення, прозорі розрахунки, зручність замовлення - це переваги, які важко недооцінити при виконанні складної бізнесової задачі. Станьте нашим корпоративним клієнтом, надайте нам можливість довести, що ми - найкращі! 

Попереднє замовлення

Якщо Вам  необхідно приїхати у визначений час,  Вам допоможе таксі 1505 "Лідер", яке приїде за Вами без запізнень! Ви можете замовити таксі в  зручний для Вас час на будь-який день! А для максимального комфорту замовлення машини в "час пік",  пропонуємо Вам замовити авто попередньо! 

Кур'єрська доставка 

Якщо Вам необхідно оперативно доставити за визначеною адресою документи, кореспонденцію, квіти, піццу, подарунки або інші речі, а також забрати їх звідки завгодно - тоді сміливо звертайтеся до нас! Всі водії таксі 1505 настільки досконало знають місто, що об"їхавши всі затори та перешкоди, в строк з"являться  на місці та доставлять за призначенням все необхідне! 

Доставка продуктів 

Приготували смачну вечерю, але забули купити хліб? Не проблема, якщо Ви клієнт таксі 1505!  Зателефонуйте у диспетчерський пункт і водій таксі залюбки купить у супермаркеті все, необхідне Вам. Ви оплачуєте поїздку таксі від супермаркету до Вашої адреси і вартість товару за чеком, наданим водієм.

Послуга "драйвер"

Багатьом знайома ситуація, коли після свята або вечірки Ви не можете сісти за кермо, але і залишати автомобіль без нагляду недоречно. Саме для таких випадків і передбачена послуга "тверезий водій". Вас без проблем відвезуть за вказаною адресою на Вашому ж авто! При замовленні цієї послуги пасажиру варто знати, що він оплачує подвійний тариф за поїздку. 

Обслуговування весіль і урочистостей

Весілля, різні свята - це події, на яких збирається багато людей і однією із проблем щирого господаря є доставка гостей. Не турбуйтеся про це. За Вас потурбуються професіонали! Наша компанія надасть Вам на свято мікроавтобуси та легкові автомобілі і весь клопіт, пов"язаний з перевезенням гостей, ми візьмемо на себе.

Таксі по місту та за його межами