Замовити таксі он-лайн

адреса подачі
вид авто
Ваш код телефон*
* при внесенні клієнтом невірного номеру телефону замовлення вважатиметься не прийнятим (приклад: 0980001505)

Замовити таксі легко!

Таксі твого міста 

350 легкових авто

З нами їдеш – вчасно будеш!

Вантажні мікроавтобуси

Необхідно перевезти вантаж? Не зволікайте - телефонуйте в найбільшу транспортну компанію Рівного - радіо-таксі 1505! 100 мікроавтобусів вантажопідйомністю від 1 до 6 тон і об"ємом кузова до 35 куб. м  готові виконати замовлення по доставці Вашого вантажу у будь-яку точку України! 

Навіщо платити більше?

Працівники диспетчерського пункту професійно підберуть автомобіль по параметрах Вашого вантажу, адже в нашій транспортній компанії вартість доставки визначається не габаритами автомобіля, який здійснює доставку, а за параметрами вантажу, якій доставляється. Різноманітність наших автомобілів дозволяє виконати будь-які забаганки клієнта!

Оплата наших послуг по безготівковому розрахунку

Надання послуг корпоративним клієнтам - це приорітетний  напрямок розвитку  радіо-таксі 1505! Зручність, легкість замовлення, демократичність цін, повне документальне оформлення послуги роблять її затребуваною! Досвідчені менеджери по роботі з корпоративними клієнтами допоможуть максимально зекономити кошти Вашого підприємства: підберуть найкращий маршрут та авто для доставки!

Попереднє замовлення

Ви знаєте дату та час доставки вантажу, але бажаєте вже сьогодні бути впевнені в тому, що він буде доставлений і поставлена перед Вами задача буде виконана якісно і своєчасно? Скористайтеся послугою попереднього замовлення. Зателефонуйте в диспетчерський пункт радіо-таксі 1505 і замовте автомобіль на  зручний для Вас час!

Технічна допомога та евакуація

Радіо-таксі 1505 пропонує своїм клієнтам екстренну технічну допомогу у дорозі. Автомобіль зазнав поломки в дорозі? Підсів акумулятор або будь-яка інша проблема вивела Ваше авто з ладу? Телефонуйте в диспетчерський пункт нашого таксі, адже парк наших автомобілів складають не тільки легкові автомобілі, а й евакуатори, які готові прийти на допомогу у будь-який час доби.

Вивіз будівельного сміття

Будівництво чи ремонт - це завжди великий клопіт для господаря. А вивіз будівельного сміття - це обов"язкова складова будь-якого ремонту.  Водії вантажних мікроавтобусів, які працюють у нашому таксі, без проблем позбавлять Вас цього клопоту! Зателефонуйте у диспетчерський пункт радіо-таксі 1505 ,замовте авто і переконайтеся у зручності даної послуги!

2891.JPG
2862.JPG
2849.JPG
2846.JPG
2836.JPG
2834.JPG
2820.JPG