Замовити таксі он-лайн

адреса подачі
вид авто
Ваш код телефон*
* при внесенні клієнтом невірного номеру телефону замовлення вважатиметься не прийнятим (приклад: 0980001505)

Замовити таксі легко!

Таксі твого міста 

350 легкових авто

З нами їдеш – вчасно будеш!

Про нас

Про нас
Фотогалерея

Про нас

Ми- це найпотужніша транспортна компанія  Рівного , яка за добу обслуговує до 3 тисяч викликів, автомобільний парк якої нараховує 450 автомобілів.

Ми - це колектив 450 водіїв-професіоналів, якім довіряють своє життя 70 тисяч постійних клієнтів, які бездоганно орієнтуються в місті і готові 7 днів на тиждень, 24 години на добу у мінімальний термін доставити Вас та Ваш вантаж у будь-яку точку не тільки Рівного, але і України. 

Ми - це  колектив диспетчерів та телефоністок, які цілодобово приймають замовлення від клієнтів, інформують його про вартість транспортних послуг та готові надати допомогу у виборі авто. 

Ми - це адміністрація  найбільшого радіо-таксі Рівного, яка постійно впроваджує в роботу диспетчерського пункту останні здобутки технічного прогресу та інноваційні технології, що забеспечує безперебойну роботу великої кількості людей і допомогає досягати найкращих результатів у співпраці.

Чому саме ми?  

По-перше, Вас приємно здивує вартість наших послуг, яка є оптимальною за критерієм "ціна-якість". 

По-друге, для того, щоб Ваша подорож була максимально комфортною, парк наших автомобілів був повністю оновлений в 2008 році. 

По-трете, ми просто любимо свою роботу і робимо все необхідне, для того, щоб Ви високо оцінили наші старання! Саме  це - запорука лідерства та секрет нашого успіху!